کشف گلدان سفالی بدون لعاب با قدمت 1000 ساله در اهرام مصر

من می توانم دو تکنیک مختلف آب بندی گلدان سفالی بدون لعاب را توصیه کنم.

1. کل گلدان، داخل و خارج را با دو لایه سیلر گلدان سفالی بپوشانید. اجازه دهید هر برنامه قبل از اعمال بعدی خشک شود.

این مهر و موم منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا گیاهان خود را آبیاری کنید نه به کف خود! به سادگی گلدان ها و نعلبکی های سفالی خود را اسپری کنید. سیلر گلدان سفالی به صورت 12 اونس موجود است. آئروسل و را می توان در بسیاری از فروشگاه های صنایع دستی یا در plaidonline.com قرار داد.

2. روش دومی که توصیه می کنم این است که FolkArt Outdoor Sealer را روی تمام سطح اعمال کنید. برای محافظت بیشتر، لایه دوم را روی دیواره های داخلی گلدان خود بمالید تا به ایجاد یک مانع ضد آب برای محافظت از دکوراسیون بیرونی شما کمک کند.

گلدان سفالی بدون لعاب

این سیلر مبتنی بر پلی اورتان حداکثر دوام را برای پروژه های فضای باز فراهم می کند. این به عنوان مهر و موم برس در سه پایان در دسترس است. مات، ساتن و براق؛ و می توانید در فروشگاه های صنایع دستی و همچنین در plaidonline.com پیدا کنید.

حالا قسمت سرگرم کننده می آید، درست است؟ اگر تراکوتا شما در فضای باز استفاده می شود، توصیه می کنم از رنگ های FolkArt Outdoor یا FolkArt Multi-Surface استفاده کنید.

هر دو فرمول رنگ، رنگ و پوششی غنی را در قوام بسیار خامه ای ارائه می دهند که به راحتی بر روی گلدان های گل سفالی شما مسواک زده می شود.

هر دو فرمول همچنین برای مقاوم بودن در برابر آب و هوا، تست شده برای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش، خشک شدن تا سطح ساتن و خشک شدن روی سطح در عرض 48 ساعت ساخته شده اند.

بهترین قسمت نیازی به زدن سیلر یا لاک روی طرح تکمیل شده نیست زیرا رنگ خود آب بندی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.