استفاده از شیلنگ آب بوا در آتش نشانی اجباری شد

بهترین قرقره شیلنگ برای آبیاری چیست؟
سیم پیچ یا قرقره مکملی است که بسیاری از شیلنگ آب بوا از آن استفاده می کنند. از آنها برای پیچیدن شیلنگ و جلوگیری از گره خوردن، له شدن یا سوراخ شدن آن استفاده می شود.

همه شیلنگ‌های آبیاری آن‌ها را ندارند و می‌توان آنها را جداگانه خریداری کرد. در هر صورت، مهم است که هنگام خرید شیلنگ خود، یکی را نیز بخرید.
در ادامه انواع قرقره هایی که در بازار پیدا می کنید و ویژگی های اصلی آنها را توضیح می دهیم. به این ترتیب، می توانید ایده ای از آنچه نیاز دارید به دست آورید:

قرقره دیواری: باید با دوشاخه به دیوار ثابت شود. نزدیک یک نقطه آب نصب می شود. آنها می توانند یک طرفه یا قابل تنظیم باشند.

قرقره قابل حمل: قرقره شیلنگی با چرخ است. آنها معمولا دارای دسته های قابل تنظیم ارتفاع هستند و به راحتی از یک طرف به طرف دیگر جابه جا می شوند.

شیلنگ آب بوا
سیم پیچ اتوماتیک: به ما امکان می دهد در زمان صرفه جویی کنیم. آنها در گزینه های طول مختلف موجود هستند. آنها را می توان به دیوار چسباند.
آیا خرید شیلنگ های تقویت شده ضروری است؟
این یک سوال مکرر و مهم است. ممکن است منطقه ای که شیلنگ باید در آن نصب شود مملو از مبلمان، مناطق شنی، شن یا شاخه ها باشد. اگر این مورد شماست، باید شیلنگ تقویت شده را انتخاب کنید، زیرا ممکن است با گیرکردن روی مانع سوراخ یا بشکند.
شیلنگ های آبیاری تقویت شده معمولا دارای مش داخلی و چندین لایه مواد هستند. بزرگترین مشکل این است که آنها بسیار سنگین تر هستند، زیرا هر لایه وزن اضافی را به کل اضافه می کند. خبر خوب این است که آنها رفتار بهتری دارند و تمایلی به گره خوردن به این راحتی ندارند.

چگونه باید از شیلنگ آبیاری خود مراقبت کنم؟
مهمترین چیز در مورد مراقبت و نگهداری از شیلنگ آبیاری ذخیره سازی است. شما همیشه باید آن را ذخیره کنید و خوب رول کنید. هرگز نباید آن را به زور یا پیچ و تاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.